Strona domowa   |   Kontakt
 

Pogotowie komputerowe 24H

Naprawa komputerów i laptopów

Naprawa urządzeń peryferyjnych i nawigacji GPS

Dojazd do klientaSystemy alarmowe »INFORMATYZACJA FIRM

  

     Nasza firma oferuje firmom i instytucjom z Grudziądza i okolic realizację kompleksowych dostaw sprzętu i oprogramowania do Państwa firm oraz wdrażanie najnowszych rozwiązań IT od podstaw.


     Na każdym etapie naszej współpracy oferujemy fachowe doradztwo techniczne związane z szeroko rozumianymi problemami informatycznymi. Przedsiębiorstwom z województwa kujawsko-pomorskiemu i pomorskiemu oferujemy profesjonalny serwis komputerów oraz oprogramowania realizowany bezpośrednio w miejscu instalacji. Nasi doświadczeni serwisanci usuną każdą awarię sprzętu komputerowego, zainstalują dowolny sprzęt lub oprogramowanie, zarchiwizują dane, rozbudują Państwa system teleinformatyczny czy też fachowo doradzą.

     Jeśli potrzebna jest szybka interwencja serwisanta lub pomoc przy Państwa komputerze, najlepszym wyjściem może okazać się skorzystanie z usługi Pomoc Zdalna, która w przypadku podpisania z naszą firmą terminowej umowy serwisowej jest całkowicie bezpłatna.

     Informatyzacja firm to nie tylko wyposażenie przedsiębiorstwa w odpowiedni sprzęt komputerowy i oprogramowanie, ale również umiejętne i kompetentne wykorzystanie sprzętu do założonych celów co dzięki naszym szkoleniom Twojej kadry pracowniczej stanie się realne i proste w realizacji.PC-serwis Grudziądz - usługi komputerowe.Naprawa i serwis sprzętu komputerowego Grudziądz


Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl 2010