Strona domowa   |   Kontakt
 

Pogotowie komputerowe 24H

Naprawa komputerów i laptopów

Naprawa urządzeń peryferyjnych i nawigacji GPS

Dojazd do klientaPogotowie komputerowe »POGOTOWIE KOMPUTEROWE GRUDZIĄDZ

    Pogotowie Komputerowe Grudziądz to usługa serwisowa realizowana u klienta w miejscu zainstalowanego sprzętu komputerowego. Nie musisz już zawozić swojego niesprawnego sprzętu do serwisu. Teraz możesz wezwać serwisanta do domu lub firmy a my przyjedziemy do Ciebie i wykonamy wszystkie prace na miejscu.

    Jedna z wielu naszych zalet są bardzo atrakcyjne stawki za usługi. Przed wykonaniem zlecenia zawsze staramy się podać wstępny koszt telefonicznie co pozwoli wstępnie oszacować ewentualny wydatek. Nie pobieramy opłaty za spędzony czas serwisanta a jedynie za to co zostało faktycznie zrobione, bez względu na to ile czasu potrzeba do rozwiązania problemu. Nasz cennik jest bardzo elastyczny oraz podlega negocjacji, Dla stałych klientów mamy bezpłatną pomoc zdalną, oraz atrakcyjne zniżki i rabaty.

    Szybka reakcja oraz krótki czas naprawy komputera wyróżnia nas z pośród wielu serwisów mieszczących się na ogół w sklepach komputerowych. Jeśli awaria sprzętu nastąpiła podczas ważnych zadań a komputer jest Państwu niezbędny istnieje możliwość otrzymania sprzętu zastępczego na czas naprawy. Koniec z przerwami w pracy

    Jeśli pod wpływem awarii komputera utraciłeś swoje dane, nie wpadaj w panikę, nasz serwis odzyska je dla Ciebie!

    Wystawiamy faktury VAT oraz pisemną gwarancję na wykonaną usługę w ramach której świadczymy bezpłatne wizyty w przypadku ponownej awarii sprzętu.

    Strzeż się pseudo-fachowców amatorów, którzy podszywając się pod informatyków z doświadczeniem potrafią jedynie "profesjonalnie formatować" a mówiąc ich językiem wykonać formata Twojego dysku i pozostawić Cię z jeszcze większym problemem.


PC-serwis Grudziądz - usługi komputerowe.Naprawa i serwis sprzętu komputerowego Grudziądz


Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl 2010