Strona domowa   |   Kontakt
 

Pogotowie komputerowe 24H

Naprawa komputerów i laptopów

Naprawa urządzeń peryferyjnych i nawigacji GPS

Dojazd do klientaBezpieczeństwo IT »POMOC PRZY ZAKUPIE KOMPUTERA

    Wybór odpowiedniego komputera stacjonarnego lub przenośnego to w dzisiejszych czasach nie lada problem. Oczywiście można skorzystać z pomocy sprzedawcy lecz nigdy nie będziemy pewni czy rady udzielane przez niego są radami trafnymi, czy chce jedynie pozbyć się z lekka przestarzałego sprzętu zalegającego na sklepowych półkach. Mnogość oferowanych przez sprzedawcę części składowych sprawia, że u niektórych ludzi zaczyna występować poczucie bezradności i zagubienia, co sprawia, że w pewnym momencie przestajemy się przejmować tym co kupimy chcąc już najlepiej mieć to wszystko za sobą.

    Jeśli skorzystasz z naszej nowej usługi to razem z Tobą wybierzemy najbardziej odpowiedni sprzęt tak abyś nie wydał niepotrzebnie więcej niż musisz a nowo zakupiony komputer zawieziemy bezpłatnie do Ciebie, podłączymy wszystkie kabelki i przewody, zainstalujemy dołączone do zestawu oprogramowanie oraz w przypadku podłączenia komputera do sieci Internet skonfigurujemy i zabezpieczymy system operacyjny.

    Proponujemy Państwu fachową pomoc przy wyborze, zakupie, transporcie oraz instalacji nowego komputera w Państwa domu lub firmie.


PC-serwis Grudziądz - usługi komputerowe.Naprawa i serwis sprzętu komputerowego Grudziądz


Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl 2010