Strona domowa   |   Kontakt
 

Pogotowie komputerowe 24H

Naprawa komputerów i laptopów

Naprawa urządzeń peryferyjnych i nawigacji GPS

Dojazd do klientaGwarancja »GWARANCJA NA WYKONANĄ USŁUGĘ

    Ogromna ilość usługodawców w branży komputerowej to trudny i poważny wybór dla Klienta, pełny niejasności i wątpliwości, na rynku jest dużo sprawdzonych dobrych firm, jak również firm lub osób oferujących usługi o których nie ma żadnego pojęcia ani żadnego doświadczenia. Każdy z nas staje przed trudnym wyborem, która z tych firm najszybciej, najtaniej no i oczywiście solidnie i profesjonalnie wykona to, co do niej należy? Kto zagwarantuje, że usługa zostanie rzetelnie wykonana a wszystko będzie działać dłużej niż do pierwszego restartu po wyjściu serwisanta...?

    Nasza firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu usług z zakresu IT, stąd też na każdą wykonaną usługę dajemy pisemną gwarancją co sprawia, że Ty również będziesz spokojny a jeśli usterka powtórzy się nie pobierzemy dodatkowej opłaty za dodatkowy przyjazd i naprawę.

    Gwarancją objęte są zarówno instalacje nowych elementów, jak i wszelkie naprawy oraz poprawę działania programów zmierzające do przyśpieszenia i optymalizacji Państwa pracy na komputerze.

    Dokładamy wszelkich starań, by nasza firma była kojarzona wyłącznie z poprawną, porządnie i szybko wykonaną usługą, a nie stresem, stratą czasu i niepotrzebnymi wydatkami.

    Warunki gwarancji zależą od konkretnego przypadku i wykonanych usług. W razie wszelkich pytań prosimy pisać na adres e-mail: damil@onet.eu lub dzwonić tel. 508 508 814.

    Strzeż się samozwańczych informatyków, dla których szczytem wiedzy i umiejętności jest sformatowanie dysku i utrata Twoich danych, lub stwierdzenie, że ‘’ trzeba kupić nowy sprzęt ’’


PC-serwis Grudziądz - usługi komputerowe.Naprawa i serwis sprzętu komputerowego Grudziądz


Projekt, wykonanie i hosting WebC.pl 2010